پیتزا و فست فو هپی فود کار خودش رو از سال ۱۴۰۰ شروع کرده و یه محیط کاملا دلنشین و متفاوت از سایر رقبا در نیشابور برای دوستداران غذای آماده ساخته است

 

یه محیط کاملا شیک و به روز و دلنشین برای کسانی که دوست دارند تو آرامش و زیبایی غذای خودشون رو میل کنند.

سالن عمومی این مجموعه دارای دکوری زیبا به همراه آب نمای آرامش بخشی است که می توانید ساعاتی خوش را در کنار خانواده و دوستان در آن سپری کنید. نظافت در این مجموعه به خوبی رعایت شده و در کنار آن غذاهای خوشمزه و نوشیدنی های بی نظیر آن می تواند بهترین انتظارات یک فست فود و پیتزا را برای شما فراهم نماید.

در کنار انواع پیتزا و فست فود و نوشیدنی گرم و سرد که به شما ارائه می شود ، در لحظاتی که منتظر آماده شدن سفارش تازه ی خود هستید با نوشیدنی رایگان از شما پذیرایی می شود تا زمان را کمتر احساس کنید.

سالن عمومی هپی فود

در کنار سالن عمومی ، سالن VIP هپی فود با ظرفیت ۲۰ نفر با صندلی های بسیار راحت و نور پردازی شیک و به روز و رقص نور ، به همراه سیستم صوتی جدا و سیستم تهویه جدا بدون دید از بیرون آماده ی پذیرایی مجالس شماست.

جهت رزرو این بخش می توانید با مدیریت مجموعه در ارتباط باشید و مجالس کوچک خود و دور همی های خود را به راحتی برگزار کنید. 

می توانید برای هر ساعتی از شبانه روز که خواستید این بخش را رزرو نمایید و پس از آن پذیرایی خود را با خوشمزه ترین غذاهای هپی فود انجام دهید.

پرسنل هپی فود تماما با سابقه ی خوب و طولانی در این بخش هستند و می توانید خوراکی های خود را سفارش بدهید و تازه تحویل بگیرید.

تمام خرید های مواد اولیه هپی فود به صورت دو روزی یک بار یا روزانه (بسته به سفارش و نوع مواد) خریداری می گردد تا همیشه مواد تازه را برای سفارشات مشتری داشته باشند.

سعی می شود تا جای ممکن مواد اولیه به صورت شرکتی نباشد تا بهترین طعم را به شما ارائه دهند.

برخورد پرسنل و زیبایی هپی فود و نظافت بسیار عالی پس از کیفیت و سرعت تحویل غذا جزو بهترین امتیازات این مجموعه هستند.

ورودی سالن

ارتباط با ما و سفارش

تحویل سریع همراه با پیک موتوری رایگان (محدوده شهرک ) – قابل سفارش با اسنپ فود و تماس تلفنی

آدرس : نیشابور، شهرک بهداری ، بلوار ولیعصر ، بین ولیعصر ۱۶ و ۱۸

تلفن تماس : ۴۲۶۱۳۲۹۷-۰۵۱

۴/۵ - (۴ امتیاز)