سیاست بازگشت وجه

بخش فروش فیزیکی

در فروشگاه سایت اجناسی که به صورت فروش فیزیکی است و محصول برای شما با پست ارسال می گردد به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود و اگر در زمانی که پست برای شما محصول را می آورد شما حضور نداشته باشید و جنس مطابق قوانین پست پس از چند روز از شهر برگشت خواهد خورد. در صورتی که شما درخواست دهید محصول مجددا برایتان ارسال گردد، هزینه ی ارسال مجدد توسط پست به عهده ی شماست.

اگر درخواست دهید هزینه ی محصول برگشت بخورد هزینه ی ارسال پستی و مالیات ها از هزینه ی ارسالی شما کاسته شده و مابقی به حساب شما واریز می گردد.

اگر محصول را تحویل بگیرید و بسته بندی باز شود، محصول به هیچ عنوان پس گرفته نخواهد شد.

بخش فروش محصولات دانلودی

دریافت محصولات دانلودی به خاطر اینکه پس از واریز مبلغ لینک دانلود محصول مستقیما در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید دانلود نمایید . هیچ هزینه ای به شما بازپرداخت نمی شود و اگر در دانلود مشکلی داشتید به ما اعلام کنید تا لینک جدید در اختیارتان قرار دهیم یا فایل را از طریق ایمیل برایتان ارسال نماییم.

بخش دریافت نوبت

در بخش دریافت نوبت در سایت هیچگونه هزینه ای از شما دریافت نمی شود و تمام هزینه ها در کلینیک پیش از ویزیت یا پیش از دریافت خدمات دریافت می گردد  و وبسایت تک کارت هیچگونه مسئولیتی در قبال هزینه های مراکز خدماتی ندارد و تمام هزینه ها با توافق شما و مرکز خدماتی است و اگر در پرداخت یا نوبت گیری مشکلی پیش بیاید می توانید با مرکز خدماتی مربوط در میان بگذارید.